Automatiniai aparatai ir priedai

„NIVONA“ asortimentas


Itin kokybiški automatiniai kavos aparatai – viskas, ko reikia dar geresnei kavai. Nes viską lemia jūsų skonis! Su kiekvienu kapučino puodeliu. Su kiekvienu espresu. Nes kava yra daugiau nei vien tik gėrimas. Tai kvietimas. Kultūra. Gyvenimas. Leiskitės į nepakartojamą pojūčių kelionę. Atraskite NIVONA. Mėgaukitės akimirka. O jūsų kava pasirūpinsime mes.

Geriausias kapučinas: 9 serija

Dėl skonio nesiginčijama, bet patogumui negali būti jokių išimčių. 9-osios mūsų serijos modeliai pasižymi ir naujoviškumu, ir intuityvumu, kurių jiems suteikia šiuolaikinė „Aroma“ technologija. Atskiruose modelių ekranuose galima stebėti kavos ruošimo eigą. Naudodami programėlę, tik šioje modelių serijoje vienu spustelėjimu galite visus receptus pritaikyti atitinkamai NIVONA kavos rūšiai. Rekomenduoja mūsų barista. Vandens talpyklos apšvietimas suteikia papildomą optinį akcentą. Čia yra viskas, ko reikia nepriekaištingam kapučinui ir kitoms kavoms.

Lorem Ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

Daugiau skonio, daugiau kapučino: 8 serija

Yra tik vienas klausimas, kuris skiria jus nuo tokio kapučino, koks verdamas Tautų aikštėje Romoje: Pirma pienas ar kava? Nes kavos žinovai žino: Kad kapučino skonis tikrai atsiskleistų, pienas turi „apgaubti“ kavą. Todėl pirma į puodelį pilama kava. Tai techninis iššūkis kiekvienam automatiniam aparatui. Tačiau su mūsų 8-ąja serija turėsite pasirinkimą. Vienu mygtuko paspaudimu. Net dviem puodeliams vienu metu. Nes kapučino, kaip žinia, skaniausias, kai geriamas dviese.

Kapučinas toks skanus, kad neįmanoma atsispirti: 7 serija

Portafilterio kokybė vienu mygtuko paspaudimu. Pažadame. Nes mūsų 7-oji serija dovanos jums šį skonį daug patogiau – net verdant puodelį kapučino ar latės makiato.

Lyg iš baristos. Tik be barzdos. 6 serija

Aparatas visiems atvejams: 6-oji serija leidžia susipažinti su kava lyg iš naujo. Nes su ja įdiegiama mūsų „Aroma“ technologija. Su „Barista in a box“ (Aroma Balance System) Leiskitės pamaloninami kavos pupelių švelnumo arba pasimėgaukite visu skonio intensyvumu.

Čia kava verdama iš pačio ryto: 5 serija

Pradžių pradžia: Turėdami mūsų 5-osios serijos modelį įžengsite į NIVONA pasaulį ir mėgausitės nepakartojamo skonio kava. Visada šviežiai malta kava vos keliais mygtuko paspaudimais – abiejuose šios serijos modeliuose. Atraskite kavą iš naujo.

Visada švaru: Jūsų NIVONA priežiūra


Naujiniai jūsų NIVONA

NIVONA pardavėjas netoli jūsų

Smalsu? NIVONA galima įsigyti iš daugiau nei 2500 specializuotų pardavėjų visoje Vokietijoje. Arti jūsų taip pat. Raskite NIVONA specializuotą pardavėją savo mieste. Vienu pelės spustelėjimu.

RASKITE „NIVONA“ PARDAVĖJĄ DABAR

NICR 10'40: Patikimas žadintuvas ieško naujos vietos

Darbe visiems puikiai sekasi – bet tik ne tada, kai ateina metas kavai? Mūsų NICR 1040 šį trūkumą pašalina. Paprasto valdymo, valymo bei itin didelės pupelių talpyklos dėka. Optimaliai pritaikyta biurams. Valyti labai paprasta su naująja mūsų pieno žarnele su „easyclean+“ bei kiekio funkcija, jeigu pokalbis užtruktų kiek ilgiau. Vienu trumpu mygtuko paspaudimu profilis „Quick“ greitai išverda daug kavos. Kad darbo valandos būtų malonios.

Ir nepamirškite pupelių!

Dar ieškote tinkamų pupelių? Arba tinkamos priežiūros savo NIVONA? Visa tai rasite mūsų priedų asortimente.

Mes pasiruošę jums padėti. Ir jūsų NIVONA.

Mums svarbiausia jūsų kavos skonis. O jį sukuria ir patikimas automatinis kavos aparatas. Jeigu turite klausimų ar komentarų, susisiekite su mumis.

coffee
„NIVONA“
PARDAVĖJO PAIEŠKA