Menininkams

Geriausias kapučinas


Tiems, kas neina į jokius kompromisus – tik ne kavos klausimais. Su abiem mūsų modeliais NICR 970 ir NICR 960 paruošite tobulą kapučiną. Ar bet kurią kitą kavą, kurios norite. Su itin dideliu ekranu ir vandens talpyklos apšvietimu. Maksimalų patogumą suteikia intuityvaus valdymo koncepcija.

NIVONA jums asmeniškai

Kas rytą mėgaukitės gražiausiais prisiminimais. Kartu su geros kavos puodeliu. Ant savo NIVONA Su mūsų „Flying Picture“ režimu. Išimtinai 970 ir NICR 960 modeliams. Paprastai perkelkite savo mėgstamiausius vaizdus tiesiai per NIVONA programėlę į ekraną ir uždėkite kiekvienai nuotraukai tinkamą rėmelį.

Elegancija, kuri taps klasika


Išlaikytas ir dar tvarkingesnis. Tai klasika tapusi elegancija. Mūsų NICR 930 įtikina laikui nepavaldžiu stiliumi, kartu su savo nauja TFT ekrano valdymo koncepcija. Šį dizainą tobulai užbaigia kokybiškos medžiagos.

NIVONA pardavėjas netoli jūsų

Smalsu? NIVONA galima įsigyti iš daugiau nei 2500 specializuotų pardavėjų visoje Vokietijoje. Arti jūsų taip pat. Raskite NIVONA specializuotą pardavėją savo mieste. Vienu pelės spustelėjimu.

Ir nepamirškite pupelių!

Dar ieškote tinkamų pupelių? Arba tinkamos priežiūros savo NIVONA? Visa tai rasite mūsų priedų asortimente.

ATRASTI DABAR

Mes pasiruošę jums padėti. Ir jūsų NIVONA.

Mums svarbiausia jūsų kavos skonis. O jį sukuria ir patikimas automatinis kavos aparatas. Jeigu turite klausimų ar komentarų, susisiekite su mumis.

DAUGIAU APIE „NIVONA“ SERVISĄ

coffee
„NIVONA“
PARDAVĖJO PAIEŠKA