Ištikimybė mažmeninei prekybai

Išskirtinumas ir rimtumas

„Nivona“ rasite tik ten, kur galite gauti patikimas konsultacijas. Taigi, specializuotose prekybos vietose. Kodėl taip? Prieš 15 metų sukūrėme viziją, platinti kavos aparatus tik specializuotose prekybos vietose. Mes tvirtai įsitikinę, kad kavos mėgėjai individualią ir profesionaliai suteiktą paramą įsigydami automatinius aparatus gali gauti tik specializuotose prekybos vietose.
Kalbame apie šeimos narį, iš kurio kiekvieną dieną tikitės pačių geriausių rezultatų. Ir turite teisę to tikėtis! Todėl būtina, kad rinkdamiesi atitinkamų savybių aparatą, atsižvelgtumėte į savo asmeninius poreikius ir norus. Todėl labai vertiname asmenines ir garbingas konsultacijas.

Asmeniškai ir arti

Išskirtinė specializuota prekyba naudinga visiems. Patenkinti klientai – svarbiausias dalykas visiems pardavėjams, kurie vertina savo klientus. Konsultantas pardavimo vietoje yra mūsų ruporas, mūsų pasiuntinys, ryšys su vartotoju. Tai svarbi NIVONA kavos kultūros dalis.
Specializuotoje prekyboje teikiama ne tik informacija, bet teikiamos asmeninės konsultacijos pagal individualius poreikius ir, svarbiausia: tikra kava ir galbūt būsimas šeimos narys.
O jeigu kas nors nepasisektų, galite tiesiogiai kreiptis į pardavėją. Ieškote pardavėjo netoli jūsų? Prašom čia!

Visiems, kam svarbi gera kava

Viena sistema, kurioje visi laimi. Vartotojas gauna naudą dėl aukštų kompetencijų ir tiesioginio aptarnavimo. Pardavėjas mėgaujasi išskirtine ir patikima padėtimi ir mes jam teikiame konsultacijas visais klausimais. Mums taip pat patinka tokia padėtis, nes mes žinome, kad mūsų automatiniai kavos aparatai yra patikimose rankose – tiek prekybos vietose, tiek vartotojų namuose.

Aukščiausia kokybė visur

Ryšiai kuriami pastovumu. Mums ypač svarbi pastovi kokybė. Mes NIVONA komandoje jau seniai dėmesį telkiame tam, kad klientai būtų patenkinti ir į maksimalią kokybę. Todėl ir pasirinkome specializuotą prekybą. Ir tam pritaria mūsų visi – šiuo metu virš 50 – darbuotojų! Mes visi dideli kavos mėgėjai ir dirbame su aistra jai.

coffee
„NIVONA“
PARDAVĖJO PAIEŠKA