Mano tobula pupelė

Kokios pupelės man tinka? „Arabica“ ar „Robusta“?

Kavos pasaulyje abi šios sąvokos vartojamos dažnai. „Arabica“ ir „Robusta“: tai pupelės, kurių Vokietijoje įsigyti galima dažniausiai. Kurios tinka man? Ar pupelė pupelei lygu? Vienareikšmiškai sakome – ne.

„Arabica“ – subtili klasika

„Arabica“ pupelės pasižymi pailga pupelės forma ir turi jai būdingą S formos griovelį. „Arabica“ skonis švelnus, su minkštu poskoniu. Dažnai jai būdingas vaisinis tonas, kofeino kiekis jose kiek mažesnis, palyginti su „Robusta“.

Kilmė:

Dažniausiai auginamos yra Brazilija, Kolumbija ir Etiopija. Augalui reikalinga tam tikras reljefas, todėl dažniausiai ji auginama didesniame negu 900 metrų aukštyje.

„Robusta“ – tai pupelė, turinti potencialo

Kitaip negu „Arabica“, „Robusta“ pupelės yra mažesnės ir apvalesnės. Jos labai rudos, o griovelis tiesus ir dažnai praviras. Jų skonis labiaušokoladinis ir pilnas. Jose daugiau kofeino, todėl ši kava ypač tinka gerti rytais.

Kilmė:

Ši kava daugiausiai auginama Vietname, Indijoje ir Indonezijoje. Kaip sufleruoja pavadinimas, ši rūšis atsparesnė ir jai reikia mažiau priežiūros negu „Arabica“.

Kruopščiai parinkta ir su meile paskrudinta

Kad ir koks puikus būtų automatinis kavos aparatas – jeigu pupelės prastos, nei kapučino, nei espreso nebus gero skonio. Visada glaudžiai bendradarbiaujame su savo skrudykla, todėl sukūrėme tris ypatingus mišinius. Taip galėsite mėgautis visa kavos pasaulio įvairove. Leiskimės į pojūčių kelionę.

Pupelės tai įdomu.

Geros pupelės nusipelno tinkamo paruošimo. Todėl sukūrėme jums nepriekaištingus priedus. Su mūsų „CafeGrano“ pupeles sumalsite tobulai. Nesvarbu, ar naudojate espreso kavavirę, ar plikote kavą rankomis. Šviežiai malta, turtingo skonio. Turėdami papildomą talpyklą dar daugiau gardžios kavos savo automatiniu aparatu paruošti galėsite be papildymo.
coffee
„NIVONA“
PARDAVĖJO PAIEŠKA