„Aroma“ technologija

Kava, kurios neparuoš joks kitas automatinis aparatas.

Skoniai skirtingi ir dėl skonio galima ginčytis. Todėl su NIVONA paruošite ne bet kokią, o tikrai savo kavą. Mūsų „Aroma“ technologijos dėka.

Aromatas iš programėlės

Koks įrenginys dar labiau pritaikytas pagal jūsų poreikius negu išmanusis telefonas? Kaip tik todėl su mūsų išmaniojo telefono programėle kiekvieną savo NIVONA (šiuo metu siūloma tik modeliams 970 ir 960) receptą galite optimaliai pritaikyti pagal savo kavos rūšį. Kaip rekomenduoja barista.

„Cappuccino Connaisseur“ ir
„Barista in a Box“

Kava kavai nelygu. Nieko naujo. Bet ar žinote, ko reikia geram kapučinui? Ar žinote, kiek aromatų slypi vienoje kavos pupelėje? Tiek daug dalykų daro poveikį mėgstamiausiam jūsų gėrimui, kuris mieliau jau niekada nesikeistų. Mes jums kai ką turime!

Kava individuali, kaip jūs pats.

Cappucino Connaisseur


Tikrai geram kapučinui paruošti, pienas turi „apgaubti“ kavą, jį tarsi „apsivyja“. Todėl barista pirma į puodelį pila kavą ir tik tada pieną. Baristai, kuris naudoja aparatą su portafilteriu, tai jokia ne problema. Tačiau automatiniams aparatams tai didelis iššūkis. Tačiau jūsų NIVONA tai gali. Įmontuotu „Cappuccino Connaisseur“ nuo 8-osios serijos modelių galite nustatyti kavos ir pieno pylimo eilės tvarką ir taip paruošite tobulą kapučiną.

Barista in a box


Ne, tikro barsitos negausite. Norėdami laikytis aukštų darbo sąlygų standartų, sukūrėme „Aroma-Balance“ sistemą, kuri perima barsitos darbą. Vienoje kavos pupelėje slypi iki 800 aromatų. Skirtumus pajusti galima tik tada, kai plikymo procesas keičiamas. Su „Aroma-Balance“ sistema patys spręsite, kurias savo pupelių skonio natas norite atskleisti. Naudodami parinktį „dynamic“ galite rinktis lengvą rūgštumą ir vaisinį poskonį. „Constant“ parinktis suteiks švelniai kartų skonį su prieskonių nata. Parinktis „Intense“ visiškai pateisina savo pavadinimą, suteikdamas stiprų skonį ir kartumo natą.

coffee
„NIVONA“
PARDAVĖJO PAIEŠKA