Puristams

Klik, klik, kawa!


CUBE 4' to nowoczesny sposób parzenia czarnej kawy w wielu odsłonach - od intensywnego espresso po klasyczne americano.
Bez kompromisów. Bez zbędnych dodatków. Cube łączy w sobie technologię automatycznych ekspresów do kawy i portafiltrów z kompaktowym rozmiarem ekspresu na kapsułki. Zalety trzech najpopularniejszych form przygotowywania kawy - teraz w jednym, małym ekspresie.

Lyg iš baristos. Tik be barzdos.


Įvedus mūsų „Aroma“ technologiją: Turėdami mūsų 6-osios serijos modelį, į savo virtuvę įsileisite funkciją „Barista in a box“ – ir tai išgausite viską kas geriausia iš kiekvienos kavos pupelės. Nes kiekvienoje kavos pupelėje slypi virš 800 aromatų. Kas kartą ruošdami kavą galite improvizuoti. Viską galite nustatyti tiksliai pagal savo skonį. Savo mėgstamiausiai kavai paruošti. 

Čia kava verdama iš pačio ryto


Pradžių pradžia: Turėdami mūsų 5-osios serijos modelį visada mėgausitės ką tik sumalta kava. Taip iš pačio ryto mėgausitės puikia kava. Jums nereikės niekuo rūpintis, tiesiog reikės paspausti atitinkamą mygtuką.

NIVONA pardavėjas netoli jūsų

Smalsu? NIVONA galima įsigyti iš daugiau nei 2500 specializuotų pardavėjų visoje Vokietijoje. Arti jūsų taip pat. Raskite NIVONA specializuotą pardavėją savo mieste. Vienu pelės spustelėjimu.

Ir nepamirškite pupelių!

Dar ieškote tinkamų pupelių? Arba tinkamos priežiūros savo NIVONA? Visa tai rasite mūsų priedų asortimente.

ATRASTI DABAR

Mes pasiruošę jums padėti. Ir jūsų NIVONA.

Mums svarbiausia jūsų kavos skonis. O jį sukuria ir patikimas automatinis kavos aparatas. Jeigu turite klausimų ar komentarų, susisiekite su mumis.

DAUGIAU APIE „NIVONA“ SERVISĄ

coffee
„NIVONA“
PARDAVĖJO PAIEŠKA