Niekam nereikėjo NIVONA. Nepaisant to, mes čia. Kodėl?

Nes mes kitokie negu mūsų konkurentai. Bet tai dar ne viskas. Mes – patraukli alternatyva. Atviri. Draugiški. Aistringi kavos mėgėjai.   

Apie ypatingą verslo modelį šiais pokyčių kupinais laikais.

„Kai kas pranašavo, kad parduotuves uždarysime pirmą jų darbo dieną“, kalbėjo Peteris Wildneris. 54 metų amžiaus žmogus žino, tai ne tiesa. Jis ne tik dabartinis NIVONA generalinis direktorius, bet ir buvo vienas iš šio prekių ženklo steigėjų. Tikslas: būti automatinių kavos aparatų ekspertais šioje srityje.

„Galima sakyti, kad mūsų planas pasisekė.“

Viskas sekasi puikiai: Beveik 2000 kvadratinių metrų plote Niurnbergo Pietvakarių parke dabar dirba daugiau negu 50 darbuotojų, be to, dar 13 kolegų darbuojasi išorės tarnybose. Tad NIVONA artimiausiu metu nieko neplanuoja uždaryti. Kad ir ko tam prireiktų.

Labai gero baristos nepakeis joks automatinis aparatas. Bet galima sukaupti gero baristos žinias. Todėl kurdami savo produktus glaudžiai bendradarbiaujame su kavos ekspertais, ir vertiname papildomą informaciją šioje šakoje. Taip, pavyzdžiui, atsirado mūsų „Aroma Balance“ sistema.

„Mūsų automatiniai aparatai turi būti kuo paprastesni ir gaminti kuo geresnę kavą“, sako generalinis direktorius Peteris Wildneris. Tai svarbi mūsų filosofijos dalis.

Mūsų automatiniais aparatais turėtų būti paprasta ruošti ne tik kapučiną. Taip pat ir aparatų valymas turėtų būti nesudėtingas. Todėl kiekvienas vartotojas gali išimti virimo bloką iš savo NIVONA ir pats jį išvalyti. Visi procesai taip pat turi būti kuo paprastesni. Nors struktūrą ir sudaro labai skirtingi pardavėjai, turintys labai skirtingų reikalavimų.

„Puodelis kavos visada yra geriausias argumentas įsigyjant automatinį NIVONA aparatą.“

NIVONA prekių ženklas nuo pat pradžių įsitvirtino šioje srityje. Mūsų automatinius aparatus siūlo ir skrudintojai, ir elektros prekių pardavėjai. „Norime pardavinėti ten, kur kava vertinama.“

Mumis pasitiki jau daugiau negu 2500 pardavėjų. Nes mūsų automatiniai aparatai įtikina, nes įtikina mūsų koncepcija.  Tai NIVONA. Per 15 metų įsitvirtinome kaip patraukli alternatyva. Nes mums rūpi tai, kas svarbiausia. Geriausios kokybės kava.

coffee
„NIVONA“
PARDAVĖJO PAIEŠKA