Pirmoji pagalba

Jeigu čia neradote atsakymo į savo klausimą, jums mielai padės mūsų klientų aptarnavimo centro komanda. Jeigu kyla klausimų apie jūsų prietaisą, atsakymų ieškokite ir savo aparato naudojimo instrukcijoje. Jas parsisiųsti galite čia.

Kava iš mano NIVONA išteka lašiukais, todėl kavos ruošimas užtrunka labai ilgai. Kodėl taip yra?
Gali būti, kad kavą sumalėte per smulkiai. Nustatykite stambesnį malimo laipsnį (dėmesio: malimo laipsnį keiskite tik malūnėliui veikiant!). Ruošdami kavą per maltos kavos talpyklą, nenaudokite per daug smulkiai maltos kavos.

Naudojant mano NIVONA SPUMATORE, pienas nesuplakamas, o tiekiamas tiesiog šiltas. ką galiu padaryti?
Kruopščiai išvalykite pagalbinį plakimo įtaisą SPUMATORE (išrinktą), laikydamiesi atitinkamų nurodymų naudojimo instrukcijoje. Čia svarbu prireikus pašalinti prilipusius pieno likučius, ypač viršutiniame SPUMATORE įsiurbimo vožtuve. Būtinai reguliariai valykite, tam naudokite šaltą vandenį (kad išvengtumėte pieno baltymų sulipimo).

Iš kokios medžiagos pagamintas kavos malūnėlis NIVONA aparatuose?
Malūnėlis pagamintas iš grūdinto plieno; tai kokybiškas kūgio formos malūnėlis.

Ar normalu, kad po kiekvieno kavos ruošimo, šiek tiek vandens nuteka į vandens dubenį ir vandens surinkimo dubenyje yra vandens? 
Taip, tai normalu. Po kiekvieno kavos ruošimo likęs vanduo iš kavos aparato slėgiu, susidariusiu gaminant kavą nukreipiamas prietaiso viduje į surinkimo dubenį.

Ar espreso automatinį aparatą reikia valyti ir šalinti iš jo kalkes?
Taip, nes tik išvalytu aparatu be kalkių paruošite pačią gardžiausią kavą. Vadovaukitės savo automatinio aparato nuorodomis ekrane ir savo aparato naudojimo instrukcija.

Kokia kalkių šalinimo priemonė tinka kalkėms iš automatinio aparato šalinti?
Naudokite „Premium“ skystą kalkių šalinimo priemonę arba įprastas prekyboje randamas priemones, geriau naudoti skystas kalkių šalinimo priemones, skirtas specialiai kavos aparatams. Niekada nešalinkite kalkių citrinos rūgštimi, actu arba skruzdžių rūgštimi, nes jos gali pažeisti sandarinimo žiedus prietaiso viduje.

Kaip nustatyti kavos stiprumą?
Pirmiausia, žinoma, ruošdami kavą spausdami mygtuką galite rinktis iš švelnios, normalios, stiprios ir labai stiprios kavos (čia reguliuojamas malamos kavos kiekis nuo 7 iki 11 g kavos vienam puodeliui). Malimo laipsnis turėtų būti nustatytas vidutiniškai. Galiausiai reikėtų paragauti espreso arba paprastos kavos. Jeigu jūsų espreso per stiprus arba per silpnas, atitinkamai reikia keisti malimo kiekį (taigi, jeigu kava per stipri = rinkitės normalią arba švelnią kavą, o jeigu ji per silpna = rinkitės daugiau maltos kavos, t. y. normalią arba stiprią kavą). kai atliksite šiuos nustatymus, galima atlikti tikslesnius malimo laipsnio reguliavimus (dėmesio: malimo laipsnį keiskite tik malūnėliui veikiant). Norėdami intensyvesnio skonio, pvz., espreso kavos, dabar malimo laipsnį turėtumėte pamažu mažinti, švelniai kavai nustatykite jį stambesnį, kol ragaudami gausite optimalų rezultatą.

Ar į savo NIVONA automatinio aparato vandens talpyklą galiu pilti mineralinį vandenį ir taip išvengti kalkių?
Ne, mes taip elgtis nerekomenduojame, nes mineraliniame vandenyje yra mineralų, kalcio, magnio, kurie kaip tik ir sudaro kalkių nuosėdas. Vietoj to rekomenduojame naudoti švarų vandentiekio vandenį ir, prireikus, CLARIS gėlo vandens filtrą.

Nors ištuštinau savo varvančio vandens padėklą, mano automatinis aparatas vis tiek rodo tekstą „Ištuštinti padėklą“. Nuo ko tai priklauso?
Gale varvančio vandens padėkle yra 2 metaliniai kontaktai, erdvė tarp jų būtinai turi būti švari ir sausa. Atkreipkite dėmesį, kad prietaiso korpuso viduje esančios dalys atitinkamai būtų sausos ir švarios.
coffee
„NIVONA“
PARDAVĖJO PAIEŠKA