Gurmanams

NIVO 8000: Standard jutra już dzisiaj


Nowa seria 8000 to wszystko to, co najlepsze w ekspresach Nivona i jeszcze krok dalej - nowa jednostka zaparzająca to jeszcze więcej profili aromatu z tych samych ziaren. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają wszechstronnych rozwiązań w najwyższym standardzie. Najnowszą serię 8000 reprezentują NIVO 8101 w matowej czerni oraz NIVO 8103 w kolorze tytanowym.

Odkryj tutaj

Daugiau skonio, daugiau kapučino


Kapučinas, kokį paruošti gali tik barista: Su mūsų 8-osios serijos modeliais į puodelį pirma pilama kava ir tik paskui pienas. Tai techninis iššūkis. Nes pienas turi tarsi „apgaubti“ kavą. taip sukuriamas tikras, nepriekaištingas kapučino skonis. Su šios serijos modeliais turite visas galimybes ragauti įvairiausią kavą su pienu.

Kapučinas toks skanus, kad neįmanoma atsispirti


Kapučinas toks skanus, kad neįmanoma atsispirti: automatiško kapučino ir latės makiato ruošimo pradžia. Visuose trijuose mūsų 7-osios serijos modeliuose galite rinktis ne tik receptą, paspaudus mygtuką jūsų puodelyje atsiras pieno puta ir kava. Tobulai tinka ramybės valandėlėms, kai būtinai reikalingas puodelis kapučino.  

NIVONA pardavėjas netoli jūsų

Smalsu? NIVONA galima įsigyti iš daugiau nei 2500 specializuotų pardavėjų visoje Vokietijoje. Arti jūsų taip pat. Raskite NIVONA specializuotą pardavėją savo mieste. Vienu pelės spustelėjimu.

Ir nepamirškite pupelių!

Dar ieškote tinkamų pupelių? Arba tinkamos priežiūros savo NIVONA? Visa tai rasite mūsų priedų asortimente.

ATRASTI DABAR

Mes pasiruošę jums padėti. Ir jūsų NIVONA.

Mums svarbiausia jūsų kavos skonis. O jį sukria ir patikimas automatinis kavos aparatas. Jeigu turite klausimų ar komentarų, susisiekite su mumis.

DAUGIAU APIE „NIVONA“ SERVISĄ

coffee
„NIVONA“
PARDAVĖJO PAIEŠKA