Cooler NICO 100

Optimalus aušinimas visose temperatūrose. Mūsų NICO 100 išaliko pieną kapučinui ir kitoms kavos rūšims šviežią. Tinka visiems mūsų 6-osios, 7-osios, 8-osios, 9-osios ir 10-osios serijos modelių automatiniams aparatams. Itin praktiška ten, kur geriama daug kapučino. Paprastas pieno pakelis, aušinama paprastai ir švariai.
  • Kokybiškas, prabangus dizainas
  • Paprasta naudoti
  • 230 V / 50 Hz / 23 W
  • Tinka visiems dažniausiai naudojamiems pieno pakeliams (1 litro)
  • Aušinimo galia siekia iki 20° C aplinkos temperatūroje, daugiausia iki 2° C.
SUŽINOTI DAUGIAU

Visada švaru


Daugiau niekada neteks nusivilti! Bet jau ne tada, kai valysite savo NIVONA. Mūsų originalios valymo priemonės dėka. Jūsų automatinis aparatas visada bus švarutėlis. Kiek tik įmanoma. Taip kruopščiai, kiek būtina.

Svarbiausia pupelės


Su „Aroma“ technologija iš NIVONA išgausite iš kavos pupelių geriausias jų savybes. O kiekvienas kapučinas ir espresas slepia daugybę įvairiausių galimybių. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo skrudykla, sukūrėme tris ypatingus mišinius. Mėgaukitės kavos įvairove ir leiskitės į pojūčių kelionę.

ESPRESSO MILANO (50 % „Arabica“ / 50 % „Gourmet Robusta“)
Šios subalansuoto skonio espreso kavos pupelės yra švelnus ir labai universalus mišinys. Specialiai kavos aparatams sukurta kava geriausiai savo harmoningą aromatą atskleidžia paruošta kaip espreso, kapučino arba silpnasis espreso.Harmoninga, kvapni, kreminės tekstūros kava. Patogioje kilogramo pakuotėje.
CAFFÈ AREZZO (100 % kalnų šlaituose užauginta „Arabica“)
Kava pasižymi karamelės nata ir švelniu skoniu. Kadangi šios pupelės kūnas švelnus, jos puikiai tinka kapučinui ir kavai.Švelni, rinktinė, mikšta. Patogioje kilogramo pakuotėje.
ESPRESSO TORINO (100 % „Gourmet Robusta“)
Intensyvus ir mažai rūgštumo turintis skonis: slaptas mūsų patarimas espreso mėgėjams. Skonis primena riešutus ir juodąjį šokoladą. Ilgai išliekantis skonis ir malonumas su kiekvienu puodeliu.Stipri, sodraus skonio kava, pasižyminti šokolado nata. Patogioje kilogramo pakuotėje.

Pupelės tai įdomu. Ir pienui


Visas priklauso nuo priedų: su mūsų originaliais priedais pienui ir kavos pupelėms būsite tinkamai apsiginklavę. Kavos pertraukėlė su jais gali suteikti dar daugiau. Priedai aušinimui, laikymui ar tiesiog atsarginės dalys. Čia rasite dalykų, apie kuriuos net nežinojote, kad jūsų kapučinui jie reikalingi.

coffee
„NIVONA“
PARDAVĖJO PAIEŠKA