NICR 1040

Darbe visiems puikiai sekasi – bet tik ne tada, kai ateina metas kavai? Mūsų NICR 1040 šį trūkumą pašalina. Paprasto valdymo, valymo bei itin didelės pupelių talpyklos dėka. Optimaliai pritaikyta biurams. Valyti labai paprasta su naująja mūsų pieno žarnele su „easyclean+“ bei kiekio funkcija, jeigu pokalbis užtruktų kiek ilgiau. Vienu trumpu mygtuko paspaudimu profilis „Quick“ greitai išverda daug kavos. Kad darbo valandos būtų malonios. (Tiekiama nuo 2020 m. spalio mėn.)

SUŽINOTI DAUGIAU

Greičiausias barista su funkcija „Barista in a box“

"Sukurtas virti iki 65 puodelių per dieną: Mūsų NICR 1040 pripildys jūsų biurą kavos aromatu. Patikimai, vienu mygtuko paspaudimu. O su profiliu „Quick“ dar ir itin greitai. Naudodami kiekio funkciją galite vienu metu paruošti iki 1,9 litro kavos – ilgoms konferencijoms, kūrybiniams susirinkimams ar tiesiog kavinukui kavos.
Be to, dar gausite ir baristą, naudodami funkciją „Barista in a box“ (Aroma Balance System) bei „Cappuccino Connaisseur“. Trumpai pertraukėlei biuro virtuvėlėje. "


Su „easyclean+“ ir dviguba žarnele.

Labai patogu valyti dėl naujosios dvigubos žarnelės pienui, ruošiant kapučiną ir kitos rūšies kavą su pienu. Tiesiog palikite prijungtą tiesiai prie talpyklos ir pieno sistema vienu mygtuko paspaudimu viską išvalys automatiškai.

Svarbiausia vieta visuose biuruose - kavos kampelis. Nes čia kava yra daugiau nei vien tik gėrimas. Čia gausite įkvėpimo ir kofeino, o kartu pasidarysite ir nedidelę pertraukėlę, kad atgautumėte jėgas ir pasisemtumėte motyvacijos. Galvodami apie visa tai ir sukūrėme NICR 1040.

coffee
„NIVONA“
PARDAVĖJO PAIEŠKA