PREMIUM skysta kalkių šalinimo priemonė

Ne tik ištirpina kalkes, bet ir papildomai jas suriša. Taip skysta kalkių šalinimo priemonė patikimai šalina kalkes iš NIVONA valymo metu.
  • Itin veiksminga
  • Šalina kalkes nepalikdama likučių
  • Tausoja medžiagas ir tinka su maisto produktais
SUŽINOTI DAUGIAU

Visada švaru


Daugiau niekada neteks nusivilti! Bet jau ne tada, kai valysite savo NIVONA. Mūsų originalios valymo priemonės dėka. Jūsų automatinis aparatas visada bus švarutėlis. Kiek tik įmanoma. Taip kruopščiai, kiek būtina.

Svarbiausia pupelės


Su „Aroma“ technologija iš NIVONA išgausite iš kavos pupelių geriausias jų savybes. O kiekvienas kapučinas ir espresas slepia daugybę įvairiausių galimybių. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo skrudykla, sukūrėme tris ypatingus mišinius. Mėgaukitės kavos įvairove ir leiskitės į pojūčių kelionę.

ESPRESSO MILANO (50 % „Arabica“ / 50 % „Gourmet Robusta“)
Šios subalansuoto skonio espreso kavos pupelės yra švelnus ir labai universalus mišinys. Specialiai kavos aparatams sukurta kava geriausiai savo harmoningą aromatą atskleidžia paruošta kaip espreso, kapučino arba silpnasis espreso.Harmoninga, kvapni, kreminės tekstūros kava. Patogioje kilogramo pakuotėje.
CAFFÈ AREZZO (100 % kalnų šlaituose užauginta „Arabica“)
Kava pasižymi karamelės nata ir švelniu skoniu. Kadangi šios pupelės kūnas švelnus, jos puikiai tinka kapučinui ir kavai.Švelni, rinktinė, mikšta. Patogioje kilogramo pakuotėje.
ESPRESSO TORINO (100 % „Gourmet Robusta“)
Intensyvus ir mažai rūgštumo turintis skonis: slaptas mūsų patarimas espreso mėgėjams. Skonis primena riešutus ir juodąjį šokoladą. Ilgai išliekantis skonis ir malonumas su kiekvienu puodeliu.Stipri, sodraus skonio kava, pasižyminti šokolado nata. Patogioje kilogramo pakuotėje.

Pupelės tai įdomu. Ir pienui


Visas priklauso nuo priedų: su mūsų originaliais priedais pienui ir kavos pupelėms būsite tinkamai apsiginklavę. Kavos pertraukėlė su jais gali suteikti dar daugiau. Priedai aušinimui, laikymui ar tiesiog atsarginės dalys. Čia rasite dalykų, apie kuriuos net nežinojote, kad jūsų kapučinui jie reikalingi.

coffee
„NIVONA“
PARDAVĖJO PAIEŠKA